سه شنبه، 8 اسفند 1402 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
انتخاب عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پلیمر به عنوان سرآمد علمي کشور

 تاريخ: 25/03/00

دکتر حسین روغنی ممقانی از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی پلیمر  دانشگاه صنعتی سهند به عنوان سرآمد علمي كشور در سال 1400 انتخاب شدند.

                                                                                                     به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، فدراسیون سرآمدان علمی ایران، تحت حمایت و مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعداد 100نفر از محققان کشور را در سال 1400 به عنوان سرآمد علمی انتخاب نمود.

بر این اساس آقای دکتر حسین روغنی ممقانی از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی سهند بعنوان سرآمد علمي كشور انتخاب شدند.  

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از سال ۹۴، برنامه ای با عنوان "حمایت ویژه از محققان سرآمد علمی کشور" با هدف افزایش کیفیت علمی کشور، افزایش تعاملات بین‌المللی با محققان معتبر جهان، استفاده از زیرساخت‌ها و امکانات مراکز معتبر علمی جهان و کمک به توسعه کیفی علم و فناوری کشور به اجرا گذاشته است و همه ساله از بین محققان برتر کشوری، شماری را بر اساس فعالیت ­های شاخص علمی انتخاب می نماید. 

 


ضمن آرزوی موفقیت های روز افزون ،دانشگاه صنعتی سهند کسب این موفقیت را به ایشان و جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت این عزیزان و سایر همکاران محترم را از درگاه احدیت مسئلت دارد. امکانات
     

 
درج در سايت توسط : IT
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی پلیمر- صندوق پستی: 1996-51335 | دفتر دانشکده مهندسی پلیمر: 04133459091 | polymer@sut.ac.ir